top of page
יצירה איה ברט מחול תל אביב.jpg
logo-white.png
מרחב תנועה / ריקוד ויצירה / התפתחות / סקרנות והבעה / מפגש
תש״ח 2 ת"א, איה 052-5803037
איה גוף מרחב יצירה מחול תל אביב.jpg

על הסטודיו

"כדי לחוות את התנועה צריך למצוא אותה בתוך הגוף" ג'ואן חודורוב הסטודיו הוא מרחב למידה ובית לילדים נערות ובוגרות אשר מחפשות חיבור משמעותי לגוף, לחווית התנועה ולביטוי דרך ריקוד הלימוד הטכני והדרך היצירתית שלובים זה בזה ומזינים זה את זה- ככל שהיכולת והמיומנות הגופנית משתכללת , נפתחים עוד ערוצי ביטוי ושלל אפשרויות לנוע ולהניע את הגוף לימודי אימפרוביזציה ויצירה בסטודיו הינם חלק אינטגרלי מתכנית הלימודים מהגיל הרך ועד הבוגרות וזאת כדי לאפשר לחלקים המשמעותיים של ביטוי אישי ותהליכי יצירה להיות הלב הפועם של הלמידה בסטודיו.

הסטודיו בניהולה של איה ברט ובהובלה של צוות מורות מקצועיות כל אחת בתחומה. מתאים לילדים מגיל 4  ומעלה.

השיעורים בסטודיו

aya-girls-5.jpg

מחול יצירתי לגיל הרך

שיעורים המיועדים לגילאי הגן ובמהותם מפגישים את הילדים עם הריקוד מנקודת מבט פנימית ולא חיצונית. אלתור ועבודה עם דימויים הם בסיס לעבודה יצירתית משחקי תנועה ואתגרים הם בסיס לרכישת מיומנויות תנועתיות. שיוט במרחבי הדמיון הלובשים צורה של תנועה, רגש והבעה.

מודרני איה ברט תל אביב.jpg

מודרני

מתודה מאורגנת לעבודה עם הגוף המתבססת על עקרונות העבודה של טכניקת גראהם. יציבה, נשימה, משקל, ארגון הגוף לטובת הבעה. הפנמה גופנית של עקרונות העבודה מתוך תרגול וחזרה. יחסים בין הגוף המוסיקה והמרחב תוך תנועה דינאמית משתנה. שיעורים בקצב סוחף....

אימפרוביזציה איה ברט מחול תל אביב.jpg

אימפרוביזציה

פיתוח שפה תנועתית מקורית הנולדת ראשית מחופש יצירתי , חופש הבעתי. עבודה מול גירויים משתנים לתנועה. אלתור בתוך מסגרת או מחוץ למסגרת. חיבור בין תנועה, תחושה, רגש וחזרה. התבוננות על תנועה של עצמי ושל הקבוצה.תנועה שבאה מהפנים ותנועה שבאה מהחוץ.
בלי שיפוט. 
הכרה במה שעולה מהגוף ואיך אפשר לעבוד איתו כחומר ליצירה.

בלט קלאסי איה ברט.jpg

בלט קלאסי

מתודה מאורגנת לבניה של שפה תנועתית אחידה ובסיסית של מחול. הבלט הקלאסי הוא טכניקה שבנויה בלמידה בשלבים. במטרה לשכלל את יכולות הגוף, לארגן יציבה ודיוק תנועתי ולהשתמש במנעד הקלאסי כבסיס לשפה תנועתי.

לאקרובטיקה.jpg

אקרובטיקה

שיעורי אקרובטיקה מבוססים על טכניקות מעולם התעמלות הקרקע והקפוארה וכוללים מגוון רחב של כלים ומיומנויות תנועתיות- קואורדינציה, כח מתפרץ וחיזוק שרירי ליבה. הרפרטואר התנועתי נע מעמידות ידיים ועד גלגלונים וסלטות באוויר. אימון מחזק ותורם לכל טכניקה ועבודה גופנית נוספת.

יצירה איה ברט מחול תל אביב.jpg

סדנה ליצירה

שיעור שבו נארח בסטודיו מורים /רקדנים יוצרים, מתחלפים, אשר ינחו תהליך יצירה מתחילתו ועד סופו. משלבי החיפוש ועד העמדה של קטע שיוצג במהלך השנה. הצצה מלמדת ומעשירה אל מאחורי הקלעים של עולם היצירה עם האנשים שעושים זאת בפועל... כל תהליך יבנה סביב רעיון/ תמה וסגנון ריקוד שונה. 
השיעור מיועד לכיתות ד' ומעלה. 

צוות המורות והמורים בסטודיו

נופית.jpg

נופית פרידליך

רקדנית ומורה לגיל הרך ובלט קלאסי. למדה במגמת מחול בבית הספר תיכון חדרה וסיימה בהצטיינות. בעלת תעודת הוראה ותואר ראשון במחול בהצטיינות ממכללת סמינר הקיבוצים. קיבלה מלגת לימודים מלאה לאקדמיה האמריקאית לבלט. 

איה ברט מחול תל אביב.jpg

איה ברט

מורה למחול ומטפלת בתנועה  M A  בית הספר לטיפול באמצעות הבעה ויצירה , אוניברסיטת חיפה. מלמדת ילדים נערות ונשים מעל 20 שנה, בעלת הסטודיו "גוף מרחב יצירה" בתל אביב. יצרה עבודות מחול במסגרות שונות אשר הופיעו על במות בארץ. מנהלת התכנית להכשרת מדריכי ספורט תנועה ולחימה באוריינטציה טיפולית ,יוזמת ומנהלת   התכנית "איתן ברוח"  תכנית התערבות באוריינטציה טיפולית – במטרה להקנות לילדים מיומנויות וויסות באמצעות עבודה תנועתית. עוסקת בחיבורים שבין יצירה, טיפול והוראה.

PHOTO-2023-08-12-13-44-27_edited.jpg

עדי בן שושן

רקדנית ומורה,
בוגרת מגמת המחול עירוני א'
בוגרת המסלול להכשרת רקדנים של נדין בומר. בוגרת המסלול להכשרת מורים למחול וינגייט. סטודנטית לחינוך מיוחד, מאמנת כושר ורקדנית פעילה במחזות זמר ברחבי הארץ( סלאח שבתי, רומיאו יוליה, רפונזל, אלאדין ועוד)

וליו.jpg

וליו

מורה לקפוארה, אקרובטיקה ותנועה. בוגר המסלול לתנועה ווינגייט. מתאמן בקפוארה ואקרובטיקה משנת 2001. מדריך ילדים ובוגרים ומעביר סדנאות תנועה בארץ ובעולם.

רות אהרוני_edited.jpg

רות אהרוני

רקדנית, זמרת ויוצרת רב תחומית, בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול ע״ש רובין בירושלים.

הופיעה ויצרה בלהקת מיומנה במשך 13 שנים בפרוייקטים מגוונים בארץ ובעולם.

רקדה והופיעה עם להקות מחול בארץ ובעולם ועבדה בין היתר עם עידו תדמור, יוסי יונגמן ועוד. השתתפה בהצגות בתיאטרון הרפרטוארי.

כוריאוגרפית, מלמדת מחול ומעבירה סדנאות מחול מודרני, קונטקט, קצב ותנועה ברחבי הארץ.

מערכת-איה-2023-2024-190723jpg
איה גוף מרחב יצירה מחול תל אביב.jpg

השאירו פרטים - הכל מתחיל מתנועה קטנה

logo-white.png
bottom of page