אודות איה גוף מרחב תנועה | Team Bert

חוויה בתנועה

מרחב תנועה / ריקוד ויצירה / התפתחות / סקרנות והבעה / מפגש
אבן גבירול 103 ת"א, איה 052-5803037

איה - מורה למחול

סוף אוגוסט, פסיעה קלה ואנחנו (שוב) בספטמבר פותחים מעגל נוסף בספירלה. מדהים אותי המקום בו כבני אדם אנחנו מגיעים ככ הרבה פעמים בחיים לנקודת ההתחלה.... גם כשיש שיגרה ויש "שלד" השרירים והרקמות מתעצבים כל פעם מחדש בייחס לנתונים החדשים שנכנסים ויוצאים מחיינו (ואני בטוחה שיהיו גם אוסטאופתים שיגידו שגם העצם יודעת להשתנות)...

אז במעבר שבין מעגל ספירלי אחד לאחר שמעליו יש לנו צורך לבחור מחדש, להגדיר שוב, מי אנחנו, מה אנחנו אוהבים לעשות איזה חלקים בנו הולכים לקבל מרחב, מקום, שייכות. אני שמחה להתחיל מעגל שבו יש לי סטודיו שהוא מרחב שנותן לגוף אפשרות לנוע ולחוש ולהגדיר כל פעם מחדש ושוב ושוב את עצמו כפי שהוא היום ומחר ושוב היום. אני שמחה לתת לבני אדם צעירים (מה שאנחנו קוראים ילדים) אפשרות לעשות איטנגרציה בין חלקים שונים שמבקשים ביטוי (אתגר ונשימה, כוח וזרימה, מובנה וחופשי).

מערכת השיעורים השנה היא כזאת שיש בה חשיבה על ריבוי חלקים, ריבוי פנים ואיך אין סיבה להיכנע להבניה תרבותית בה מי שרוצה לנוע ולרקוד יש לו רק שביל אחד להלך בו. להיפך, מעניין אותי לאפשר לילד/ה לחקור את הקואורדינציה, שיווי המשקל, גמישות , חוזק וכו' בתוך שדות מחקר מגוונים הכוללים עבודה פיזית ומנטלית. אני מאמינה שמיומנויות תנועה מקבלות עומק כשהן יונקות ידע והתנסות דרך שורשים (בלשון רבים), ומיומניות תנועה הופכות להיות כישורי חיים.

אז אני באמת שמחה לפתוח את המעגל הבא עם צוות של מורים נבונים וחרוצים ויותר מהכל אנשי למידה והתפתחות שלא מפסיקים לחשוב את ההוראה שלהם ובתוך השדה הזה הם גדלים ומתעצבים.

מחכה לנו מעגל נהדר, מרתק, משמח, מאתגר ואתם מוזמנים להיות חלק ממנו! מערכת שיעורים 2018-2019 יוצאת לדרך, 
איה- גוף, מרחב, יצירה.

מערכת שיעורי און-ליין

השאירו פרטים - הכל מתחיל מתנועה קלה